English | فارسی

هشت راه برای کاهش احتمال تجربه زایمان بد – بخش اول

ممکن است بخواهید زایمانی طبیعی و راحت را تجربه کنید بااین‌وجود ممکن است با خواندن یا شنیدن مطالب رسانه‌های مختلف در مورد زایمان بد به این باور برسید که چنین چیزی امکان ندارد.  

6 علت اهمیت شیر مادر برای سیستم ایمنی بدن – بخش دوم

در مطلب قبل به نکاتی در رابطه با اهمیت شیر مادر و سیستم ایمنی اشاره کردین. در بخش دوم از این مطلب نیز به ادامه‌ی این موارد می‌پردازیم.  

6 علت اهمیت شیر مادر برای سیستم ایمنی بدن – بخش اول

تغذیه از شیر مادر قدمتی به‌اندازه عمر بشر دارد. این کار برای نوع بشر طبیعی است. بسیاری از ما می‌دانیم که شیر مادر برای سیستم ایمنی بدن نوزاد اهمیت دارد.  

آنتی‌بیوتیک‌ها در طول درد زایمان – ریسک‌ها و فواید – بخش دوم

در مطلب قبل به نکاتی در رابطه با استفاده از آنتی‌بیوتیک‌ها در طول درد زایمان اشاره کردیم. در این مطلب نیز به ادامه‌ی این موارد می‌پردازیم.  

آنتی‌بیوتیک‌ها در طول درد زایمان – ریسک‌ها و فواید – بخش اول

استفاده از آنتی‌بیوتیک‌ها در طول درد زایمان بسیار رایج است. اما تصمیم‌گیری درباره مصرف این داروهای قوی نباید دست‌کم گرفته شود.

 

مکونیوم (مامیزه) چیست؟ هر آنچه باید بدانید – بخش دوم

در بخش اول از این مطلب به توضیحاتی درباره‌ی مکونیوم ارائه دادیم. در این مطلب به روش درمان و پیشگیری از آن نیز اشاراتی خواهیم داشت.  

مکونیوم (مامیزه) چیست؟ هر آنچه باید بدانید – بخش اول

چند روز پس از تولد، نوزادان اولین مدفوع خود را خارج می‌کنند که مکونیوم نام دارد. این ماده چسبناک قیر مانند، به رنگ مشکی رو به سبز است و پسماندی است که در دوران بارداری در روده نوزاد تولید شده است.  

درد زایمان: منتظر چه چیزی باشیم و آنچه نباید فراموش کنیم – بخش دوم

در بخش اول از این مطلب اشاراتی به درد زایمان و فرایند این درد داشتیم. در این بخش نیز به ادامه‌ی این موارد می‌پردازیم.  

درد زایمان: منتظر چه چیزی باشیم و آنچه نباید فراموش کنیم – بخش اول

اکثر زنان باردار زمان زیادی را صرف نگرانی درباره درد زایمان و اینکه چگونه با آن کنار بیایند، می‌کنند. داشتن اضطراب درباره درد زایمان بسیار طبیعی است اما می‌تواند همه‌چیز را بدتر کند.  

برگ کلم و شیردهی؛ آیا واقعاً مؤثر است؟

باورها و درمان‌های سنتی بسیاری برای حل مشکلات مختلف شیردهی نسل به نسل منتقل شده است. درمان شیردهی با برگ کلم یکی از درمان‌های معروف است که ممکن است به گوش شما هم رسیده باشد.