English | فارسی

فارمد بهین آزما

فارمد بهین آزما - ارائه دهنده انواع تست های بارداری و اعتیاد

شرکت تولیدی فارمد بهین آزما (سهامی خاص ) در سال 1392 پس از مدت ها تحقیق ، بررسی و به کار گیری متخصصان مجرب ، با استفاده از علم و دانش فنی روز دنیا ، آخرین استانداردها و معیار های بین المللی با اعتقاد به اهمیت تحقیق و توسعه و ارتقاء سطح سلامت جامعه در ابتدا به عنوان وارد کننده و تولید کننده کیت های تشخیص سریع (Rapid Test) با اخذ چندین نمایندگی از کمپانی های خارجی اقدام به واردات نمود ، که در راس کار مجموعه محصولات خود را در آزمایشگاه مرجع رفرانس به ثبت رساند و از آنجا که میزان کیفیت محصولات وارداتی از اهمیت بالایی برخوردار است و این مجموعه همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار می دهد ، با این رویکرد و با ایجاد دو آزمایشگاه کنترل کیفی در دفتر مرکزی و کارخانه ای که مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها در زمینه شیمیایی و میکروبی می باشد ، همواره کیفیت محصولات وارداتی خود را مورد بررسی قرار میدهد .
گروه متخصصان شرکت تولیدی فارمد بهین آزما در راستای حمایت از تولیدات داخلی و پیشبرد اهداف علمی ، کیفیت بالا و سرویس دهی مناسب به مشتریان با راه اندازی خطوط اختصاصی جهت تولیدانواع (Rapid Test) با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا پس از بررسی توسط واحد تضمین کیفیت گامی به سوی خود کفائی ایران عزیزمان برداشته اند .
هم اکنون شرکت تولیدی فارمد بهین آزما در راستای اهداف خود موفق به دریافت چندین نمایندگی معتبر و انحصاری از کشورهای مختلف از جمله امریکا ، انگلستان ، کره جنوبی ، چین ، هند و …. شده است که تنوع محصولات خود را در زمینه تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی ، آرایشی و بهداشتی ارتقاء داده و مجوز های داخلی را نیز دریافت کرده است .
امید است در آینده ای نه چندان دور پیرو برنامه گزاری های مدیریت و مشاوران این مجموعه یکی از بزرگترین شرکت های تامین و تولید در این زمینه باشیم و نقشی هر چند کوچک در راستای آبادانی وطن داشته باشیم . به امید آن روز.

industry

کارخانه شرکت تولیدی فارمد بهین آزما در محیطی وسیع با پرسنلی کوشا و ساعی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد شامل: 2 آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز، سالن تولید، سالن بسته بندی، انبار مکانیزه و سالن همایش می باشد که همواره پذیرا و پشتیبان رویکرد های تولید و تحقیقات این مجموعه می باشد.

customer-services

از آنجا که محصولات این مجموعه در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی روز به روز رو به گسترش می باشد و در کنار تحقیقات، واردات و تولید همواره پشتیبانی از محصولات امری مهم می باشد واحد خدمات پس از فروش در دفتر مرکزی با نیرو های متخصص و آموزش دیده توسط شرکت مادر، فعالیت خود را آغاز کرده اند و همواره پذیرای نیاز های مشتریان درزمینه روش کار با دستگاه ها و تعمیرات در کلیه ساعات شبانه روز می باشند.

مسئولین


دکتر عبداله صبری

مدیر فنی

tech @ pharmedco . ir


مرجان بابکی

مدیرعامل

ceo @ pharmedco . ir