درباره ما

درباره ما

شرکت تولیدی فارمد بهین آزما در سال ۱۳۹۲، با هدف ارائه خدمات با برترین کیفیت و برگرفته از جدید‌ترین استانداردهای روز دنیا در دو بخش تولید و بازرگانی در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی تأسیس گردید؛ در بخش تولید: فضایی مناسب واقع در شهرک صنعتی شمس‌آباد و پس از اخذ مجوزهای لازم از اداره تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مرجع رفرانس و اداره صنایع، اقدام به تولید کیت‌های تشخیص سریع مواد مخدر (Rapid test) و کروماتوگرافی لایه نازک (TLC) نموده است و موفق به اخذ ISO13485 شده است تا با استانداردهای روز دنیا همگام شود. در بخش واردات از کشورهای امریکا، آلمان و کره جنوبی، این مجموعه دارای سه نمایندگی می‌باشد: ۱- نمایندگی انحصاری کمپانی Haemonetics از کشور آمریکا که محصولات این شرکت در حوزه جمع‌آوری فرآورده‌های خونی و درمان‌های مرتبط با آن بوده و کاربرد این محصول هم در جمع‌آوری پلاسما و پلاکت و همچنین طیف وسیعی از درمان برای انواع بیماری‌های نورولوژی، آنکولوژی و … می‌باشد. ۲- نمایندگی انحصاری کمپانی Miltenyibiotec از کشور آلمان که محصولات این شرکت جهت جداسازی سلول‌های بنیادی در حوزه درمان و تحقیقات می‌باشد و با توجه به اختراع تکنولوژی Macs توسط این کمپانی که در پیوندهای مغز استخوان کاربرد دارد، در حال حاضر درمان طیف گسترده‌ای از سرطان‌ها نیز با همین تکنولوژی به اثبات رسیده است. ۳- نمایندگی انحصاری کمپانی Osang از کشور کره جنوبی که در حال حاضر یکی از معتبرترین شرکت‌های آسیا در زمینه کیت‌های تشخیصی بر پایه Real-time PCR می‌باشد و در حال حاضر در سازمان انتقال خون ایران با استفاده از کیت‌های HLA تایپینگ این کمپانی، بانک اطلاعاتی پیوند مغز استخوان در حال شکل‌گیری است که کمک بزرگی در سلول‌درمانی، جهت درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌باشد.

از مشتریان عمده محصولات این شرکت در بخش تولید، می توان از نیروی انتظامی کل کشور (ناجا) و در بخش واردات، سازمان انتقال خون ایران و کلیه مراکز درمانی نام برد.

از آنجاییکه این شرکت در راستای منویات مقام معظم رهبری جهت گسترش بخش تولید کیت های آزمایشگاهی با رویکرد خودکفایی دراین صنعت و در نهایت نگاه توسعه به سمت صادرات محصولات به کشورهای همسایه در فاز بعدی دارد، این افزایش تولید در نهایت منجر به افزایش جذب نیروی انسانی حداقل ۶۰ نفر از جوانان بصورت مستقیم و ۱۵۰ نفر بصورت غیرمستقیم خواهد نمود.

امید است در پرتو عنایت پروردگار متعال و با تلاش شبانه روزی گروه فارمد بهین آزما، کلیه اهداف در کوتاهترین زمان محقق گردد.

گواهینامه‌ها